Obchod

ALPY 27 typ 50K RC rovnaké hlasitosti volume potenciometer doska Dual channel pre Zosilňovač ovládanie Hlasitosti nové 0 thumb
ALPY 27 typ 50K RC rovnaké hlasitosti volume potenciometer doska Dual channel pre Zosilňovač ovládanie Hlasitosti nové 1 thumb

ALPY 27 typ 50K RC rovnaké hlasitosti volume potenciometer doska Dual channel pre Zosilňovač ovládanie Hlasitosti nové

€14.60

Štítky: zosilňovač bluetooth, muži ekvalizér, alp, modul zosilňovača rada, band ekvalizér rada, b10k, tda 7293 zosilňovač rada, ghxamp ý v ýškov ý reproduktor, mooer mini ekvalizér, zosilňovač quad405.

 • - Kód: w1074
 • - Skladom
 • Kategória: najlepšie

ALPY 27 typ 50K RC rovnaké hlasitosti volume potenciometer doska

Popis: Funkcie:

ALPY modrá shell 27 typ 50K RC rovnaké hlasitosti volume potenciometer doska: RC rovnakú hlasitosť, ovládanie okruhu, sa vzťahuje na rovnakú hlasitosť ovládací obvod zložený z R (odpor) a C (kondenzátor) komponenty a volume potenciometer, linka je jednoduchý, výsledný efekt je dobré, To je najviac bežne používané rovnaké hlasitosti ovládanie okruhu v audio. Je vybavený RC komponenty na potenciometer hlasitosti.

Používa sa pre ovládanie hlasitosti a rovnaké ovládanie hlasitosti, môže zvýšiť vysoké a nízke frekvencie pri nízkej hlasitosti, tak, že nízka, stredné a vysoké častí hlasitosť pomer zostávajú rovnaké ako hlasitosť pomer na malé, stredné a veľké množstvo.

Dva kanály. Doska veľkosť je 41×35mm. Nádherné FR4 obojstranné laminátové dosky, ktorá môže byť vybavená Japonské ALPY modrá shell 27 typ 50K volume potenciometer, 4 kondenzátory, 2 odpory a 2 2-svorkovnice svorky. Je vhodné označenie vstupu, výstupu a zem (dve zem linky, dve vstupné riadky a dve výstupné vedenia). S zodpovedajúce pin circuit rady, potenciometer spájkovanie nohy sú pevne umiestnené, spájkovania montáž stáva jednoduché a ľahké, a drahé potenciometer je chránené.

Obsah Balenia

100% Zbrusu Nový

1 X ALPY 27 typ 50K RC rovnaké hlasitosti volume potenciometer doska

Doprava :

Prijímame len Adresu,Prosím, uistite sa, že je to 100% správne.

Položky, ktoré ste si objednali vám bude dodávaný v 1 pracovný deň leteckou Poštou pri platbe je jasné. Krajina

Čas dodania Pracovných Dní (nie vrátane sviatkov) 5-7 8-10 11-14 15-19 20-22 >25 Pracovných Dní + sobota + nedeľa 5-9 10-14 15-20 21-25 26-30 >35 Spojené Štáty Sadzba (položka prišli) 9% 50% 21% 13% 7% Vrátenie alebo Odoslať Veľká Británia Kurz (položka prišli) 10% 62% 20% 3.5% 4.5% Vrátenie alebo Odoslať Austrália Kurz (položka prišli) 23% 50% 13% 8% 6% Vrátenie alebo Odoslať Francúzsko Kurz (položka prišli) 1.5% 20.5% 45% 23% 10% Vrátenie alebo Odoslať Nemecko Kurz (položka prišli) 5.5% 25% 35% 19% 15.5% Vrátenie alebo Odoslať

Kanada

Sadzba (položka prišiel)

0.0%

44 %

35%

18%

3%

Vrátenie alebo Odoslať Španielsko Kurz (položka prišli) 1.5% 25% 50% 14% 9.5% Vrátenie alebo Odoslať Platby :

Akceptujeme iba.

Všetky hlavné kreditné karty sú akceptované cez bezpečné platobné procesor .

Platba musí byť doručená najneskôr do 7 dní aukcie uzávierky.

Ak ste si zakúpili viacero položiek odo mňa, môžete mi poslať jednu platbu pre všetky položky, namiesto platenia za nim individuálne. Keď kliknete na tlačítko Pay Now, eBay bude automaticky určiť, či existujú aj iné položky, ktoré ste vyhrali alebo zakúpené od ma a bude ich kombinovať na vaše recenzie. Spätná väzba

Budeme udržiavať vysoké štandardy dokonalosti, a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka! Spätná väzba je pre nás veľmi dôležité. Žiadame, aby ste nás kontaktovali bezprostredne PREDTÝM, než ste nám, neutrálny alebo negatívny spätnú väzbu, aby sme mohli uspokojivo riešiť vaše problémy.

Vysoko oceňujeme vašu POZITÍVNU spätnú väzbu. Prosím, nenechávajte negatívnej spätnej väzby, bez toho, aby žiadala o pomoc.Budeme sa snažiť v našich silách vyriešiť akýkoľvek problém.

Ak máte akékoľvek otázky, prosím neváhajte nás kontaktovať na ebay správy.

Odpovieme vám najneskôr do 48 Hodín.

Vrátenie&Reship: Ak ste nespokojní s našimi položky alebo služby, potom, prosím, postupujte podľa osvedčených postupov, kontaktujte nás prostredníctvom ebay správu pred odchodom

akúkoľvek spätnú väzbu. Sme odhodlaní vyriešiť všetky problémy v priateľskej a uspokojivým spôsobom.

Vždy sme odpovedať na ebay správy do 1-2 pracovných dní. Ak sa nechcete dostať odpoveď od nás, potom, prosím, skontrolujte, či vaše ebay správy. sme len odpoveď, č poslať e-mail.

Originálne a vrátiť expedičný poplatok nebude vrátený, alebo úhrada za všetkých okolností. Musíte súhlasíte a beriete na vedomie, tento pojem ak sa vám cenovú ponuku pre túto položku. Preto sa, prosím, nesťažujte o nutnosti lode späť na vlastné náklady.

Kontakt U


 • Maximálny Výkon Na Kanál: BEZ NAPÁJANIA
 • Package: No
 • dvojkanálový: Dosky plošných spojov
 • 27 typ: 50K RC
 • Kanály: 2 (2.0)
 • doska veľkosť je: 41X35mm
 • Číslo Modelu: ALPY
 • Názov Značky: DYKBmetered