Obchod

Nové&pôvodné M57788MR 0 thumb

Nové&pôvodné M57788MR

€39.02

Štítky: v trubice zosilňovač, vintage trubice zosilňovač, gk110 425 b1, rfm95, diy elektronické stavebnice smd, ples, arduino otvoriť smart, garland ulici, rfm69hcw, tv trubice zosilňovač.

  • - Kód: w15
  • - Skladom
  • Kategória: Video Hry

Vitajte v našom obchode!

Drahý Priateľ,

Ďakujem veľmi pekne za vašu podporu.

Ak akékoľvek iné requirments, ktoré iných dodávateľov a nás neukázalo v www.domavzahrade.sk ,plz, kontaktujte nás na vytvoriť nový odkaz pre vás.

Pretože máme ešte veľké zásoby nemal odovzdať www.domavzahrade.sk.

Naša spoločnosť sa vysporiadať s elektronických komponentov, viac než 20 rokov v demestic trhu.Od roku 2006 sme začali export našich výrobkov, aby overea. Sme pracuje s jednoduchý, ale silný Filozofia:ldquoWhat je dôležité pre každého zákazníka je dôležité, aby Liheng Technológie (HK) CO.,S.R.O.

Záručná doba je 3 Mesiace.

Platby

Pri nákupe na www.domavzahrade.sk, vaše platby sú chránené Escrow. Sledovať, aby v ktorejkoľvek fáze pôrodu online a cítiť v bezpečí, že platba bude uvoľnená len dodávateľovi po potvrdení prijatia vašej objednávky. S Escrow, detailov o vašej kreditnej karte sú nikdy vystavená.

Prepravné podmienky

Na zaručenie dodacia lehota a bezpečnosti dodávky, sme LEN schopní loď položka na krajín

uvedené v Poštovné a Balenie.

Záruka

3 Mesiace Záruka. Kúpiť s dôverou!

Spätná väzba:

Milí Kupujúci, vážime si vášho podnikania, ak ste spokojní s našimi službami, prosím, zanechajte nám pozitívnu spätnú väzbu.

Prosím, kontaktujte nás pred odchodom žiadne negatívne alebo neutrálne spätnú väzbu. Naším cieľom je poskytnúť najvyššiu Úroveň Servisu, budeme s vami spolupracovať, riešiť akékoľvek problémy.

Kontaktujte nás:

Staráme sa o našich vážených kupujúci, ak máte nejaké otázky, náš Služby Zákazníkom štáby bude veľmi rád pomôže. Snažíme odpovedať na vaše e-maily, akonáhle je to možné, avšak vzhľadom na vysoký objem denný prichádzajúce e-maily a časové pásmo rozdiel, nemusíme byť schopní odpovedať na vaše e-maily ihneď. Prosím, dovoľte 24 obchodných hodín pre nás odpoveď.

Ďakujeme za vašu podporu!

Dúfame, že každý má príjemnú služobná cesta v našej predajni, a vítam vás na poďte ďalej!


  • Názov Značky: WSMY
  • Kompatibilné Značka/Model: ŽIADNE
  • Pôvod: KR(Pôvodu)
  • Číslo Modelu: m57788mr